Pašteta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Pašteta

Pošto je pašteta mešavina svega, izvolite i mešajte...
 
PrijemPrijem  PortalPortal  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Iwana Đerisilo

Ići dole 
AutorPoruka
*Alex* - Admin
Admin
Admin
*Alex* - Admin


Broj poruka : 1460
Datum upisa : 05.01.2008

Iwana Đerisilo Empty
PočaljiNaslov: Iwana Đerisilo   Iwana Đerisilo EmptyUto Maj 20, 2008 6:40 pm

Pišite,postawljajte slike i informacije,....
Nazad na vrh Ići dole
http://pasteta.niceboard.net
*Alex* - Admin
Admin
Admin
*Alex* - Admin


Broj poruka : 1460
Datum upisa : 05.01.2008

Iwana Đerisilo Empty
PočaljiNaslov: Re: Iwana Đerisilo   Iwana Đerisilo EmptyUto Maj 20, 2008 6:41 pm

Ivana Đerisilo-Stanković (rođena Ivana Đerisilo, 1983. godine u Beogradu, SFRJ) je srpska odbojkašica, članica srpske odbojkaške reprezentacije. Zajedno sa reprezentacijom, osvojila je bronzanu medalju na Svetskom prvenstvu u Japanu 2006. godine.

Zbog ozbiljne povrede, propustila je Evropsko prvenstvo 2007. godine, kada je srpska reprezentacija poražena u finalnom meču od reprezentacije Italije. Međutim, i pored tračeva da neće igrati, Đerisilo-Stanković će igrati na Olimpijadi 2008. u Pekingu.

2006. udala se za Borisa Stankovića, i uzela njegovo prezime.
Nazad na vrh Ići dole
http://pasteta.niceboard.net
*Alex* - Admin
Admin
Admin
*Alex* - Admin


Broj poruka : 1460
Datum upisa : 05.01.2008

Iwana Đerisilo Empty
PočaljiNaslov: Re: Iwana Đerisilo   Iwana Đerisilo EmptyPet Maj 23, 2008 3:28 pm

Iwana Đerisilo Sport112
Iwana Đerisilo Posebn10
Nazad na vrh Ići dole
http://pasteta.niceboard.net
*Alex* - Admin
Admin
Admin
*Alex* - Admin


Broj poruka : 1460
Datum upisa : 05.01.2008

Iwana Đerisilo Empty
PočaljiNaslov: Re: Iwana Đerisilo   Iwana Đerisilo EmptyPet Maj 23, 2008 3:32 pm

Lakša povreda Ivane Đerisilo
Pred meč sa Portorikom jedna od naših najboljih odbojkašica povredila skočni zglob




Ivana Đerisilo-Stanković, na poslednjem treningu uoči sutrašnjeg meča protiv Portorika, doživela je lakšu povredu skočnog zgloba desne noge i sa sigurnošću neće biti u stanju da igra.
Na sreću nije reč o ozbiljnijoj povredi, nema ruptura, otekao je gornji deo stopala, ispod zgloba i prava je šteta što veliki borac, kakav je Ivana, neće biti u prilici da na terenu, uzdignutih ruku dočeka plasman Srbije na Olimpijske igre.

Svi u taboru srpske selekcije žale zbog povrede Ivane Đerisilo, ali se nadaju da će Đera, već po povratku u Beograd i zasluženog odmora, doći spremna, nasmejana i još jača, na početak priprema za same OI.

- Pravi maler, šta ćete - rekla nam je Đerisilo.
- Radili smo step, pa istrčavanje do linija i u trenutku kada sam trebala da promenim pravac, patika mi je proklizala, izvrnula sam zglob i osetila sam jak bol. Sama sam kriva i izvinjavam se drugaricama što sam ih zbog gluposti ostavila na cedilu - kaže veliki borac i velika snaga ove generacije srpske ženske odbojke, 25-godišnja Ivana Đerisilo-Stanković.

- Imam popriličan otok i boli me na dodir. Mogu da se oslanjam na stopalo jer je zglob u redu. Ipak, naređeno mi je da mirujem, što je i normalno - dodala je Đerisilo, dok je fizioterapeut Mladenović obavljao prvu terapiju na Ivaninom povređenom stopalu.

Ako će se sudbina ponoviti onda će Srpkinje savladati i Portoriko i izboriti vizu za Peking. Jer, ne tako davno, u januaru u Izmiru, posle povrede skočnog zgloba Andrije Gerića, na polufinalnom meču protiv Holandijem Srbi su bez usluga našeg asa, u finalu savladali Španiju.
Neka nam se još jednom ponovi isto, pa će Đera, kao i Gera sigurno reći:
- Sad mi je lakše, sad ću lakše podneti bol, idem u Peking.

Srbija i Portoriko igraju u petak ujutro od 6,35 časova po našem vremenu

Na tabeli vode Srbija i Japan sa po osam bodova, sledi Poljska sa sedam, Južna Koreja ima šest, Tajland, Dominikanska Republika i Portoriko po pet, a Kazahstan četiri.

Utakmice petog kola igraju se u petak, a sastaju se Kazahstan - Dominikanska Republika, Srbija - Portoriko, Poljska - Tajland i Japan - Južna Koreja.
Nazad na vrh Ići dole
http://pasteta.niceboard.net
Sponsored content





Iwana Đerisilo Empty
PočaljiNaslov: Re: Iwana Đerisilo   Iwana Đerisilo Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Iwana Đerisilo
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Pašteta :: Sport :: Sportisti-
Skoči na: